У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Корнешти
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Корнешти:

Розклад поїздів Дондушень Корнешти на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Корнешти найчастіше зупиняються на станціях Тирнове, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Унгень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.47 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Корнешти прибувають вони відповідно о 16.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Корнешти є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Корнешти складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Корнешти можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
341Ф Москва Кишинів 11.47
Дондушень
16.39
Корнешти
4 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Корнешти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Корнешти

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Корнешти — Дондушень