У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Локня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Локня:

Розклад поїздів Дондушень Локня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 26 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Локня найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Світлогорск-На-Березин, Невель-2, Вітебськ, Орша-Центральна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Локня прибувають вони відповідно о 06.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Локня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Локня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Локня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 03.23
Дондушень
06.16
Локня
1 д 2 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Локня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Локня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Локня — Дондушень