У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Мінськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Мінськ:

Розклад поїздів Дондушень Мінськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Мінськ найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Словечно, Осиповичі-1, Бобруйськ, Жлобин-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Мінськ-Пас. прибувають вони відповідно о 23.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Мінськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Мінськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Мінськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Мінськ 03.23
Дондушень
23.50
Мінськ-Пас.
20 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Мінськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Мінськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мінськ — Дондушень