У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Могилів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Могилів-1:

Розклад поїздів Дондушень Могилів-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Могилів-1 найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Могилів-1 прибувають вони відповідно о 22.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Могилів-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Могилів-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Могилів-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 03.23
Дондушень
22.55
Могилів-1
19 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Могилів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Могилів-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Могилів-1 — Дондушень