У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Пирлиця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Пирлиця:

Розклад поїздів Дондушень Пирлиця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Пирлиця найчастіше зупиняються на станціях Тирнове, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Унгень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.47 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Пирлиця прибувають вони відповідно о 16.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Пирлиця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Пирлиця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Пирлиця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
341Ф Москва Кишинів 11.47
Дондушень
16.11
Пирлиця
4 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Пирлиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Пирлиця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Пирлиця — Дондушень