У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Сухиничі-Головні
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Сухиничі-Головні:

Розклад поїздів Дондушень Сухиничі-Головні на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Сухиничі-Головні найчастіше зупиняються на станціях Редиул-Маре, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.47 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Сухиничі-Головні прибувають вони відповідно о 01.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Сухиничі-Головні є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Сухиничі-Головні складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Сухиничі-Головні можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
341Ь Кишинів Москва 04.47
Дондушень
01.11
Сухиничі-Головні
20 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Сухиничі-Головні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Сухиничі-Головні

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сухиничі-Головні — Дондушень