У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Вітебськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Вітебськ:

Розклад поїздів Дондушень Вітебськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Вітебськ найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Козенки, Шклов, Могилів-1, Бихов, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Вітебськ прибувають вони відповідно о 02.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Вітебськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Вітебськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Вітебськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 03.23
Дондушень
02.05
Вітебськ
22 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Вітебськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Вітебськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вітебськ — Дондушень