У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Чернівці:

Розклад поїздів Дорнешти Чернівці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Викшани, Вадул-Сірет, Глибока-Буковинська, Вапнярки, Червона Діброва, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.53 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 19.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Чернівці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 13.53
Дорнешти
19.10
Чернівці
5 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Дорнешти