У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Червона Діброва
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Червона Діброва:

Розклад поїздів Дорнешти Червона Діброва на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Червона Діброва найчастіше зупиняються на станціях Викшани, Вадул-Сірет, Глибока-Буковинська, Вапнярки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.53 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Червона Діброва прибувають вони відповідно о 18.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Червона Діброва є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Червона Діброва складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Червона Діброва можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 13.53
Дорнешти
18.11
Червона Діброва
4 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Червона Діброва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Червона Діброва

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Червона Діброва — Дорнешти