У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Фокшани
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Фокшани:

Розклад поїздів Дорнешти Фокшани на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Фокшани найчастіше зупиняються на станціях Сучава Норд, Сучава Город, Пашкани, Роман, Бакеу, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.14 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Фокшани прибувають вони відповідно о 19.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Фокшани є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Фокшани складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Фокшани можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 15.14
Дорнешти
19.32
Фокшани
4 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
381Л Вадул-Сірет Бухарест 15.14
Дорнешти
19.32
Фокшани
4 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Фокшани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Фокшани

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фокшани — Дорнешти