У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Глибока-Буковинська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Глибока-Буковинська:

Розклад поїздів Дорнешти Глибока-Буковинська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Глибока-Буковинська найчастіше зупиняються на станціях Викшани, Вадул-Сірет, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.53 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Глибока-Буковинська прибувають вони відповідно о 17.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Глибока-Буковинська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Глибока-Буковинська складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Глибока-Буковинська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 13.53
Дорнешти
17.55
Глибока-Буковинська
4 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Глибока-Буковинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Глибока-Буковинська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Глибока-Буковинська — Дорнешти