У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Хмельницький:

Розклад поїздів Дорнешти Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Викшани, Чагор, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Ларга, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.53 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 02.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 13.53
Дорнешти
02.50
Хмельницький
12 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Дорнешти