У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Дорнешти Київ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Викшани, Новоселиця, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.53 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 08.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 13.53
Дорнешти
08.06
Київ-Пас.
18 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Дорнешти