У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Мерешешть
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Мерешешть:

Розклад поїздів Дорнешти Мерешешть на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Мерешешть найчастіше зупиняються на станціях Сучава Норд, Сучава Город, Пашкани, Роман, Бакеу, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.14 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Мерешешть прибувають вони відповідно о 19.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Мерешешть є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Мерешешть складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Мерешешть можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 15.14
Дорнешти
19.01
Мерешешть
3 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
381Л Вадул-Сірет Бухарест 15.14
Дорнешти
19.01
Мерешешть
3 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Мерешешть можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Мерешешть

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мерешешть — Дорнешти