У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Пашкани
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Пашкани:

Розклад поїздів Дорнешти Пашкани на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Пашкани найчастіше зупиняються на станціях Сучава Норд, Сучава Город, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.14 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Пашкани прибувають вони відповідно о 16.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Пашкани є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Пашкани складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Пашкани можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 15.14
Дорнешти
16.59
Пашкани
1 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
381Л Вадул-Сірет Бухарест 15.14
Дорнешти
16.59
Пашкани
1 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Пашкани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Пашкани

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Пашкани — Дорнешти