У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Плоєшти Зюд
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Плоєшти Зюд:

Розклад поїздів Дорнешти Плоєшти Зюд на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Плоєшти Зюд найчастіше зупиняються на станціях Сучава Норд, Сучава Город, Пашкани, Роман, Бакеу, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.14 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Плоєшти Зюд прибувають вони відповідно о 21.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Плоєшти Зюд є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Плоєшти Зюд складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Плоєшти Зюд можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 15.14
Дорнешти
21.44
Плоєшти Зюд
6 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
381Л Вадул-Сірет Бухарест 15.14
Дорнешти
21.44
Плоєшти Зюд
6 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Плоєшти Зюд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Плоєшти Зюд

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Плоєшти Зюд — Дорнешти