У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Роман
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Роман:

Розклад поїздів Дорнешти Роман на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Роман найчастіше зупиняються на станціях Сучава Норд, Сучава Город, Пашкани, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.14 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Роман прибувають вони відповідно о 17.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Роман є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Роман складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Роман можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 15.14
Дорнешти
17.26
Роман
2 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
381Л Вадул-Сірет Бухарест 15.14
Дорнешти
17.26
Роман
2 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Роман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Роман

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роман — Дорнешти