У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Римнику Серат
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Римнику Серат:

Розклад поїздів Дорнешти Римнику Серат на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Римнику Серат найчастіше зупиняються на станціях Сучава Норд, Сучава Город, Пашкани, Роман, Бакеу, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.14 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Римнику Серат прибувають вони відповідно о 20.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Римнику Серат є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Римнику Серат складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Римнику Серат можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 15.14
Дорнешти
20.10
Римнику Серат
4 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
381Л Вадул-Сірет Бухарест 15.14
Дорнешти
20.10
Римнику Серат
4 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Римнику Серат можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Римнику Серат

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Римнику Серат — Дорнешти