У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Сучава Норд
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Сучава Норд:

Розклад поїздів Дорнешти Сучава Норд на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Сучава Норд найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.14 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Сучава Норд прибувають вони відповідно о 15.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Сучава Норд є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Сучава Норд складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Сучава Норд можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 15.14
Дорнешти
15.43
Сучава Норд
29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
381Л Вадул-Сірет Бухарест 15.14
Дорнешти
15.43
Сучава Норд
29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Сучава Норд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Сучава Норд

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сучава Норд — Дорнешти