У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Вадул-Сірет
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Вадул-Сірет:

Розклад поїздів Дорнешти Вадул-Сірет на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Вадул-Сірет найчастіше зупиняються на станціях Викшани, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.53 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Вадул-Сірет прибувають вони відповідно о 15.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Вадул-Сірет є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Вадул-Сірет складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Вадул-Сірет можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 13.53
Дорнешти
15.41
Вадул-Сірет
1 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
380Л Бухарест Вадул-Сірет 13.53
Дорнешти
15.41
Вадул-Сірет
1 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Вадул-Сірет

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вадул-Сірет — Дорнешти