У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорнешти - Великий Кучурів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дорнешти - Великий Кучурів:

Розклад поїздів Дорнешти Великий Кучурів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дорнешти Великий Кучурів найчастіше зупиняються на станціях Викшани, Вадул-Сірет, Глибока-Буковинська, Вапнярки, Червона Діброва, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.53 зі станції Дорнешти, в кінцевий же пункт Великий Кучурів прибувають вони відповідно о 18.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дорнешти Великий Кучурів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дорнешти - Великий Кучурів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дорнешти - Великий Кучурів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 13.53
Дорнешти
18.25
Великий Кучурів
4 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дорнешти -Великий Кучурів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорнешти — Великий Кучурів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Великий Кучурів — Дорнешти