У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довбище - Київ-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довбище - Київ-Волинський:

Поточний розклад електричок Довбище - Київ-Волинський включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 11 хв зі станції Довбище і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 870 сполученням Шепетівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 18 хв. Між станціями Довбище і Київ-Волинський цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Чуднів-Волинський(05.17), Райки(05.51), Залізничне(06.29), Фастів-1(08.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довбище - Київ-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довбище Київ-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довбище - Київ-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
870 Шепетівка Київ 05.11
Довбище
09.29
Київ-Волинський
4 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довбище -Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .