У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довбище - Ватутіне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довбище - Ватутіне:

Поточний розклад електричок Довбище - Ватутіне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 27 хв зі станції Довбище і прибуває на станцію Ватутіне о 23 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Довбище і Ватутіне цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Разіне(06.01), Блидні(06.35), Новичі(07.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довбище - Ватутіне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довбище Ватутіне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довбище - Ватутіне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.55
Довбище
07.14
Ватутіне
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 12.08
Довбище
13.25
Ватутіне
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 22.27
Довбище
23.44
Ватутіне
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довбище -Ватутіне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довбище — Ватутіне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ватутіне — Довбище