У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбівський радгосп - Білозір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драбівський радгосп - Білозір'я:

Поточний розклад електричок Драбівський радгосп - Білозір'я включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 08 хв зі станції Драбівський радгосп і прибуває на станцію Білозір'я о 23 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6061 сполученням Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 20 хв. Між станціями Драбівський радгосп і Білозір'я цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Бойківщина(04.19), Пальміра(04.47), Чапаївка(05.26), Черкаси(05.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драбівський радгосп - Білозір'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драбівський радгосп Білозір'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драбівський радгосп - Білозір'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драбівський радгосп -Білозір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбівський радгосп — Білозір'я

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білозір'я — Драбівський радгосп