У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське - Брянск-Орловський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Драбове-Барятинське - Брянск-Орловський:

Розклад поїздів Драбове-Барятинське Брянск-Орловський на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Драбове-Барятинське Брянск-Орловський найчастіше зупиняються на станціях Гребінка, Пирятин, Прилуки, Ічня, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.34, 19.50 зі станції Драбове-Барятинське, в кінцевий же пункт Брянск-Орловський прибувають вони відповідно о 05.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Драбове-Барятинське Брянск-Орловський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Драбове-Барятинське - Брянск-Орловський складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Драбове-Барятинське - Брянск-Орловський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
062Ш Миколаїв Москва 18.34
Драбове-Барятинське
05.08
Брянск-Орловський
10 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
957Ш Херсон Москва 19.50
Драбове-Барятинське
05.08
Брянск-Орловський
9 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Драбове-Барятинське -Брянск-Орловський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбове-Барятинське — Брянск-Орловський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Брянск-Орловський — Драбове-Барятинське