У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське - Ічня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Драбове-Барятинське - Ічня:

Розклад поїздів Драбове-Барятинське Ічня на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Драбове-Барятинське Ічня найчастіше зупиняються на станціях Гребінка, Пирятин, Прилуки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.34, 19.50 зі станції Драбове-Барятинське, в кінцевий же пункт Ічня прибувають вони відповідно о 21.34, 22.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Драбове-Барятинське Ічня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Драбове-Барятинське - Ічня складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Драбове-Барятинське - Ічня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
062Ш Миколаїв Москва 18.34
Драбове-Барятинське
21.34
Ічня
3 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
957Ш Херсон Москва 19.50
Драбове-Барятинське
22.34
Ічня
2 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Драбове-Барятинське -Ічня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбове-Барятинське — Ічня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ічня — Драбове-Барятинське