У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Драбове-Барятинське - Херсон:

Розклад поїздів Драбове-Барятинське Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Драбове-Барятинське Херсон найчастіше зупиняються на станціях Золотоноша-1, Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.05 зі станції Драбове-Барятинське, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 17.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Драбове-Барятинське Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Драбове-Барятинське - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Драбове-Барятинське - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
061Х Москва Херсон 07.05
Драбове-Барятинське
17.45
Херсон
10 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Драбове-Барятинське -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбове-Барятинське — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Драбове-Барятинське