У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драчино - Ровне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драчино - Ровне:

Поточний розклад електричок Драчино - Ровне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 59 хв зі станції Драчино і прибуває на станцію Ровне о 21 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Лавочне - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 28 хв. Між станціями Драчино і Ровне цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Пасіка(19.03), Мукачево-Прилад(19.28), Баркасове(21.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драчино - Ровне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драчино Ровне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драчино - Ровне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507 Лавочне Чоп 18.59
Драчино
21.27
Ровне
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драчино -Ровне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .