У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Древлянка - Коростень(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Древлянка - Коростень(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Древлянка - Коростень(всі вокзали) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 09 хв зі станції Древлянка і прибуває на станцію Коростень(всі вокзали) о 10 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6625 сполученням Київ-Пас. - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Древлянка і Коростень(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Древлянка - Коростень(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Древлянка Коростень(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Древлянка - Коростень(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6605 Київ Коростень 10.09
Древлянка
10.12
Коростень
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 15.13
Древлянка
15.18
Коростень
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 21.58
Древлянка
22.03
Коростень
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Древлянка -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Древлянка — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень(всі вокзали) — Древлянка