У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Древлянка - Київ-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Древлянка - Київ-Пас.:

Поточний розклад електричок Древлянка - Київ-Пас. включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 04 хв зі станції Древлянка і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6634 сполученням Коростень - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 31 хв. Між станціями Древлянка і Київ-Пас. цей електропоїзд проїжджає 37 зупинок. Серед них Шатрище(18.10), 130 Км(18.38), Щебзавод(19.13), Спартак(19.52), Немішаєве(20.23), Ірпінь(20.46), Караваєві Дачі(21.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Древлянка - Київ-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Древлянка Київ-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Древлянка - Київ-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6610 Коростень Київ 05.04
Древлянка
08.33
Київ-Пас.
3 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 18.06
Древлянка
21.37
Київ-Пас.
3 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Древлянка -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Древлянка — Київ-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ-Пас. — Древлянка