У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Фастів:

Розклад поїздів Дрогобич Фастів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Фастів найчастіше зупиняються на станціях Самбір, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.11 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 06.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Фастів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Фастів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Фастів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
050Л Трускавець Київ 20.11
Дрогобич
06.54
Фастів-1
10 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Фастів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів — Дрогобич