У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Дрогобич Харків-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.40 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
022Л Трускавець Харків 16.40
Дрогобич
10.48
Харків-Пас.
18 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Дрогобич