У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Бельць-Ораш
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Бельць-Ораш:

Розклад поїздів Дрокія Бельць-Ораш на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Бельць-Ораш найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.02, 12.30 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Бельць-Ораш прибувають вони відповідно о 05.54, 13.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Бельць-Ораш є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Бельць-Ораш складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Бельць-Ораш можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Бельць-Ораш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Бельць-Ораш

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бельць-Ораш — Дрокія