У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Брянск-Орловський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Брянск-Орловський:

Розклад поїздів Дрокія Брянск-Орловський на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Брянск-Орловський найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Велчинець, Тирнове, Дондушень, Редиул-Маре, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.01, 16.44 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Брянск-Орловський прибувають вони відповідно о 22.51, 11.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Брянск-Орловський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Брянск-Орловський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Брянск-Орловський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
341Ь Кишинів Москва 04.01
Дрокія
22.51
Брянск-Орловський
18 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
047Щ Кишинів Москва 16.44
Дрокія
11.13
Брянск-Орловський
18 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Брянск-Орловський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Брянск-Орловський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Брянск-Орловський — Дрокія