У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Чихачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Чихачево:

Розклад поїздів Дрокія Чихачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 28 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Чихачево найчастіше зупиняються на станціях Дондушень, Світлогорск-На-Березин, Локня, Новосокольники, Невель-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Чихачево прибувають вони відповідно о 07.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Чихачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Чихачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Чихачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дрокія
07.07
Чихачево
1 д 4 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Чихачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Чихачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чихачево — Дрокія