У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Дно
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Дно:

Розклад поїздів Дрокія Дно на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 29 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Дно найчастіше зупиняються на станціях Дондушень, Жлобин-Пас., Чихачево, Сущево, Локня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Дно прибувають вони відповідно о 07.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Дно є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Дно складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Дно можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дрокія
07.59
Дно
1 д 5 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Дно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Дно

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дно — Дрокія