У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Калуга-2
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Калуга-2:

Розклад поїздів Дрокія Калуга-2 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Калуга-2 найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Калуга-2 прибувають вони відповідно о 14.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Калуга-2 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Калуга-2 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Калуга-2 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
047Щ Кишинів Москва 16.44
Дрокія
14.20
Калуга-2
21 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Калуга-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Калуга-2

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калуга-2 — Дрокія