У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Калинковичі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Калинковичі:

Розклад поїздів Дрокія Калинковичі на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Калинковичі найчастіше зупиняються на станціях Дондушень, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Калинковичі прибувають вони відповідно о 18.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Калинковичі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Калинковичі складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Калинковичі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Мінськ 02.40
Дрокія
18.53
Калинковичі
16 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дрокія
18.53
Калинковичі
16 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Калинковичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Калинковичі

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинковичі — Дрокія