У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Конотоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Конотоп:

Розклад поїздів Дрокія Конотоп на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Конотоп найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Велчинець, Тирнове, Дондушень, Редиул-Маре, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.01, 16.44 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Конотоп прибувають вони відповідно о 18.10, 06.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Конотоп є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Конотоп складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Конотоп можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
341Ь Кишинів Москва 04.01
Дрокія
18.10
Конотоп
14 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
047Щ Кишинів Москва 16.44
Дрокія
06.11
Конотоп
13 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Конотоп

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Конотоп — Дрокія