У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Коростень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Коростень:

Розклад поїздів Дрокія Коростень на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Коростень найчастіше зупиняються на станціях Дондушень, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 14.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Коростень є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Коростень складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Коростень можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Мінськ 02.40
Дрокія
14.45
Коростень
12 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дрокія
14.45
Коростень
12 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Коростень

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень — Дрокія