У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Могилів-Подільський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Могилів-Подільський:

Розклад поїздів Дрокія Могилів-Подільський на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Могилів-Подільський найчастіше зупиняються на станціях Велчинець, Окниця, Дондушень, Тирнове, Редиул-Маре, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40, 04.01 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Могилів-Подільський прибувають вони відповідно о 06.05, 07.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Могилів-Подільський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Могилів-Подільський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Могилів-Подільський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Могилів-Подільський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Могилів-Подільський — Дрокія