У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Орша-Центральна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Орша-Центральна:

Розклад поїздів Дрокія Орша-Центральна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Орша-Центральна найчастіше зупиняються на станціях Дондушень, Словечно, Могилів-1, Бихов, Рогачєв, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Орша-Центральна прибувають вони відповідно о 00.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Орша-Центральна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Орша-Центральна складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Орша-Центральна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дрокія
00.32
Орша-Центральна
21 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Орша-Центральна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Орша-Центральна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Орша-Центральна — Дрокія