У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Овруч
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Овруч:

Розклад поїздів Дрокія Овруч на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Овруч найчастіше зупиняються на станціях Дондушень, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Овруч прибувають вони відповідно о 15.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Овруч є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Овруч складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Овруч можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Мінськ 02.40
Дрокія
15.53
Овруч
13 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дрокія
15.53
Овруч
13 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Овруч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Овруч

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Овруч — Дрокія