У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Редиул-Маре
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Редиул-Маре:

Розклад поїздів Дрокія Редиул-Маре на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Редиул-Маре найчастіше зупиняються на станціях Тирнове, Дондушень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.01 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Редиул-Маре прибувають вони відповідно о 05.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Редиул-Маре є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Редиул-Маре складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Редиул-Маре можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
341Ь Кишинів Москва 04.01
Дрокія
05.02
Редиул-Маре
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Редиул-Маре можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Редиул-Маре

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Редиул-Маре — Дрокія