У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Санкт-Петербург
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Санкт-Петербург:

Розклад поїздів Дрокія Санкт-Петербург на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 33 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 29. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Санкт-Петербург найчастіше зупиняються на станціях Дондушень, Рогачєв, Дно, Дєдовичі, Чихачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Санкт-Петербург-Вітебський прибувають вони відповідно о 11.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Санкт-Петербург є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Санкт-Петербург складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Санкт-Петербург можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дрокія
11.44
Санкт-Петербург-Вітебський
1 д 9 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Санкт-Петербург можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Санкт-Петербург

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Санкт-Петербург — Дрокія