У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Стрешени
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Стрешени:

Розклад поїздів Дрокія Стрешени на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Стрешени найчастіше зупиняються на станціях Бельць-Ораш, Фалешти, Унгень, Пирлиця, Корнешти, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.30 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Стрешени прибувають вони відповідно о 17.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Стрешени є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Стрешени складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Стрешени можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
341Ф Москва Кишинів 12.30
Дрокія
17.51
Стрешени
5 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Стрешени можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Стрешени

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрешени — Дрокія