У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрокія - Жлобин-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрокія - Жлобин-Пас.:

Розклад поїздів Дрокія Жлобин-Пас. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Дрокія Жлобин-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Дондушень, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дрокія, в кінцевий же пункт Жлобин-Пас. прибувають вони відповідно о 20.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрокія Жлобин-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрокія - Жлобин-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дрокія - Жлобин-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Мінськ 02.40
Дрокія
20.38
Жлобин-Пас.
17 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дрокія
20.38
Жлобин-Пас.
17 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрокія -Жлобин-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрокія — Жлобин-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жлобин-Пас. — Дрокія