У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Новопавлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Новопавлівка:

Поточний розклад електричок Дружба - Новопавлівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 49 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Новопавлівка о 10 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702 сполученням Херсон - Апостолове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Дружба і Новопавлівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Новопавлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Новопавлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Новопавлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702 Херсон Апостолове 09.49
Дружба
10.24
Новопавлівка
35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Новопавлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Новопавлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новопавлівка — Дружба