У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Сонячна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Сонячна:

Поточний розклад електричок Дружба - Сонячна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 40 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Сонячна о 17 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6701 сполученням Апостолове - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Дружба і Сонячна цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Сонячна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Сонячна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Сонячна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6701 Апостолове Херсон 16.40
Дружба
17.11
Сонячна
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Сонячна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Сонячна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сонячна — Дружба