У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Одеса-Поїзна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Одеса-Поїзна:

Поточний розклад електричок Дружба - Одеса-Поїзна включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 16 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Одеса-Поїзна о 15 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6341 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 43 хв. Між станціями Дружба і Одеса-Поїзна цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Морська(05.48), Путійська(06.08), Пост 25 Км(06.44), Сухий Лиман(07.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Одеса-Поїзна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Одеса-Поїзна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Одеса-Поїзна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 05.45
Дружба
07.28
Одеса-Поїзна
1 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6345 Білгород-Дністровський Одеса 14.16
Дружба
15.54
Одеса-Поїзна
1 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 17.32
Дружба
19.11
Одеса-Поїзна
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Одеса-Поїзна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Одеса-Поїзна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса-Поїзна — Дружба